O nás:

Sme firma s viac ako 20-ročnou praxou v oblasti práce s domácimi a exotickými zvieratami. Spĺňame všetky zákonné podmienky na nákup, transport a predaj zvierat do krajín EÚ.

Naši obchodní partneri sú všetci riadne registrovaní na príslušnom ministerstve pôdohospodárstva v danej krajine. Tí si u nás objednávajú zvieratá pre svojich zákazníkov ako domácich miláčikov. Výkup prebieha celoročne - každý týždeň. Ceny sú trhové, ktoré ovplyvňuje ponuka chovateľov a záujem zo zahraničia.

Zvieratá sú od chovateľa vykúpené a následne ustajnené v schválených priestoroch, určených len na tento účel (SVPS-karanténa), kde sa o nich stará odborný personál a zmluvný veterinárny lekár. Transport je zabezpečený schváleným klimatizovaným vozidlom, kde sa počas cesty o zvieratá starajú školení šoféri.

Výkup šteniat:

Šteňatá nahlasujte, ak spĺňajú nasledovné podmienky: sú vo veku minimálne 7 týždňov, po prvej vakcinácii (parvoviróza, psinka, psincov kašeľ), sú pravidelne odčervované, sú bez príznakov infekcie, resp. iného ochorenia, sú samostatné, odstavené od matky a žerú suché granule, majú zdravú lesklú srsť (nie matnú) bez ektoparazitov (blchy, svrab, vši), koža je bez príznakov plesňového ochorenia, nemajú pupočný - slabinový pruh a ak sú po operácii rana musí byť zahojená bez opuchu a zápalu.

Pri nahlasovaní zadajte druh, vek, pohlavie, váhu, farbu + aktuálne foto.
Nahlasujte na:
Email

Ponúkame i veľmi zaujímavé ohodnotenie za sprostredkovanie kontraktu s registrovaným odberateľom zvierat.

ZOO im-ex

Ľuboš Horváth & comp.